Volební valná hromada T. J. Sokol Těpeře • 29. 3. 2019

V pátek 29. 3. 2019 proběhla v sokolovně v Těpeřích Volební valná hromada T. J. Sokol Těpeře. K našemu milému překvapení byla velmi hojná účast. Jsme velice rádi, že Vás zajímá a není Vám jedno, kdo Sokol vede, a chcete se podílet na výběru členů, kteří budou Sokol vést v následujících 3 letech.

Měli jsme tu čest mezi námi přivítat i 2 hosty – Mgr. Ivana Mališe, místostarostu města Železný Brod a Mgr. Milušku Řehákovou, starostku župy Jizerské.

Schůze proběhla dle plánovaného programu – zhodnotily se předchozí léta, navrhl se rozpočet na další rok, volba nového výboru, starosty a kontrolní komise, diskuze a samozřejmě přestávka, kde se všichni po vyčerpávajícím schůzování těšili na občerstvení. =)

V sekci ‚O NÁS‘ najdete nové složení výboru i revizní komise. Děkujeme městu Železný Brod a župě Jizerské za dosavadní nejen finanční podporu a budeme se těšit na další spolupráce. Taktéž děkujeme předešlému výboru, který plnil svou funkci svědomitě a účelně. A novému výboru přejeme, ať funkci zastává minimálně stejně tak dobře jako ten předchozí. =)