Turnaj amatérů ve stolním tenise

V sobotu 15. 4. 2023 pořádala naše jednota po delší odmlce Turnaj amatérů ve stolním tenise. Až do roku 2019 se turnaje amatérů pořádaly 2x ročně. Několikrát jsme uskutečnili i turnaj ve čtyřhře. Po delší pauze jsme se tuto tradici snažili obnovit a můžeme konstatovat, že celkem velmi úspěšně 🙂

Turnaje se účastnilo 19 mužů, 6 žen a 4 děti. Poprvé v historii jsme tedy uspořádali i „dětský miniturnaj“. Muži byli rozděleny nejprve do dvou skupin A a B pomocí losu. Dále ze skupiny postupovali 4 nejlepší hráči, které hráli v křížovém turnaji, tzv. pavouk. Ženy a děti hráli zápasy tzv. každý s každým.

Všichni jsme si turnaj velice užili. Nechyběla zabíjačková kuchyně a dobré pivko a jiné nápoje.
Všem účastníkům velice děkujeme a výhercům blahopřejeme 🙂

Budeme se těšit na další turnaj!

Foto je k dispozici ZDE.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.