Sokol spolu v pohybu, aneb loučení s létem

Tak jako každý rok se během měsíce září naše jednota účastní sokolského programu Sokol spolu v pohybu, jehož cílem je zapojit nejen děti do sportovních aktivit sokola.

T. J. Sokol Těpeře tuto akci spojila s tradičním loučením s létem. Naši cvičitelé mají vždy připraven zábavný program na celé odpoledne, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nechybí soutěže v různých disciplínách, jako např. střelba ze vzduchovky, hod na cíl, ruské kuželky, jízda zručnosti na kole (odrážedle), střelba na branku, či vědomostní kvíz.

Děti mezi sebou soutěží v různých kategoriích, přičemž z každé kategorie jsou tři nejlepší oceněni sladkou, ale i věcnou výhrou. Samozřejmě je u nás tradicí zároveň ocenit nejmladšího účastníka sportovního odpoledne.

Po sportovním zážitku pokračujeme večerním programem s tradičním přespáním v sokolovně. Letošní večerní program zahrnoval honbu za pokladem v nedalekém okolí sokolovny. Následoval film na dobrou noc.

Fotografie z užitého odpoledne si můžete prohlédnout zde

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.