Kreativní dílničky s Karlem Sobotkou • 10.11. 2018

V sobotu 10.11. 2018 se od 14:00 uskuteční, mezi dětmi velice oblíbené, KREATIVNÍ DÍLNIČKY tentokrát s místním sklářem a Živnostníkem roku 2013 Karlem Sobotkou.

Karel Sobotka se zabývá výrobou ručně foukaných skleněných figurek. Touto výrobou se zabývá již přes 30 let – nejprve jako zaměstnanec podniku ŽELEZNOBRODSKÉ SKLO, od roku 1990 jako soukromý živnostník. Při výrobě nepoužívá žádných forem, tedy každý vyrobený kus je naprostý originál.
Více o Karlu Sobotkovi a jeho figurkách si můžete přečíst na jeho webových stránkách http://www.sklenene-foukane-figurky.cz/

V rámci Kreativních dílniček proběhne představení sklářského oboru, kterým se pan Karel Sobotka zabývá a předvede i ukázku z jeho tvorby. Poté si zájemci budou moci tuto zajímavou sklářskou techniku i sami vyzkoušet.

A jako vzpomínku si každý vyrobí, tedy nazdobí vlastní vánoční ozdobu v naší malé dílničce, kterou si odnese domů.

Cena těchto dílniček je 50 Kč / osoba.

Z kapacitních důvodů je nutné se předem přihlásit nejpozději do 7.11. 2018 včetně:
email: katerina.slezakova@obec-tepere.cz
tel.: 721 797 384 – sl. Slezáková

Budeme se těšit na Vaší návštěvu =)