MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA

pro děti

MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA PRO DĚTI

T. J. Sokol Těpeře pořádá mnoho akcí pro děti. Jednou z nich je i tradiční Mikulášská zábava, která se koná zpravidla na začátku prosince. 

Součástí této akce bývá i komponované vystoupení čertů, Mikuláše a anděla a spousta soutěží pro děti. Pro všechny děti je připraven mikulášský balíček. 

AKTUÁLNĚ: Těšíme se na Vás v roce 2024

Čertík nám za uplynulé dva roky, kdy jste se neviděli, trochu povyrostl, ale že by se něco v pekelné škole naučil, to se říct nedá. Na našeho čertíka dohlíží velký čert, který se ho snaží naučit správně jíst, pojmenovávat jídlo a vybírat si zdravé jídlo.

Jak se jim to daří, o tom se můžete přijít sami přesvědčit v sobotu 3.12.2022 od 14:00.

Mimo to, že budou děti moci učit naše čerty, jak se správně stoluje, tak se samozřejmě mohou těšit na Mikuláše, kterému nemohou chybět andělé. Během odpoledne si společně s dětmi zatančí, zahrají hry, ale také děti vyzkouší, jak jsou zdatné v recitování básniček. A nebojte, o židličkovanou nepřijdete. Je na programu později odpoledne.

Bývalý čert si pro Vás připravil nějaké dobroty. A dokonce se můžete těšit na andělské překvapení, které Vám vytvoří tzv. nebe v hubě.

Aby se nám tatínci nenudili, v pekelné místnosti se budou moci zadívat do ďábelské obrazovky, která je přenese do země fotbalového šílenství. Ale pozor, tento počin se zapisuje do knihy hříchů!